Świece słoje

Duże słoje Yankee Candle Jar charakteryzują się wysoka wydajność gwarantująca zapachową jak i czasem palenia w przedziale 100 - 150 godzin. Naturalne woski intensywnie nasączony esencjonalnymi olejkami. Całość wykonano z najwyższej jakości składników i zamknięto w przepięknym słoju.

Świece słoje Jest 71 produktów.

Podkategorie

 • Duże słoje świece

  Duże słoje Yankee Candle charakteryzują się wysoka wydajność gwarantująca zapachową jak i czasem palenia w przedziale 100 - 150 godzin. Naturalne woski intensywnie nasączony esencjonalnymi olejkami. Całość wykonano z najwyższej jakości składników i zamknięto w przepięknym słoju.

 • Średnie słoje świece

  Średnie słoje Yankee Candle charakteryzują się wysoka wydajność gwarantująca zapachową jak i czasem palenia w przedziale 65 - 90 godzin. Naturalne woski intensywnie nasączony esencjonalnymi olejkami. Całość wykonano z najwyższej jakości składników i zamknięto w przepięknym słoju.

 • Małe słoje świece

  Mały słoj Yankee Candle charakteryzują się wysoka wydajność gwarantująca zapachową jak i czasem palenia w przedziale 25 - 40 godzin. Naturalne woski intensywnie nasączony esencjonalnymi olejkami. Całość wykonano z najwyższej jakości składników i zamknięto w przepięknym słoju.

 • Pilar Decor

  Pilar Yankee Candle z serii Decor charakteryzują się wysoka wydajność gwarantująca zapachową jak i czasem palenia do 150 godzin. Naturalne woski intensywnie nasączony esencjonalnymi olejkami. Całość wykonano z najwyższej jakości składników i zamknięto w przepięknym dekoracyjnym słoju.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów