Zrelaksuj się w wannie

Po ciężkim dniu pozwól sobie na długi relaks w wannie z niesamowitymi kulkami, babeczkami, muffinkami i deserami do domowego spa.

Zrelaksuj się w wannie Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Kule musujące do kąpieli

  Wrzuć tę bombę do ciepłej wody, a zacznie intensywnie musować, wypełniając Twoją łazienkę mocą aromatu! Zapach wzbogacono czystymi olejkami eterycznymi, które doskonale wpływają na nastrój.

 • Kulki maślane i babeczki

  Maślane babeczki i kulki do kąpieli.

  Te maleństwa są idealne na rozkoszną sesję domowego SPA, ponieważ rozpuszczają się nawet do 15-20 minut, rozpieszczając bogactwem naturalnych olejków i delikatnym aromatem. Kulki i babeczki zawierają aż 20% odżywczego masła shea, które jeszcze w wannie nawilży Twoją skórę, pozostawiając na niej nietłustą, jedwabistą warstwę.

 • Kakaowe desery na 4...

  Kakaowe desery do kąpieli sa idealne na rozkoszną sesję domowego SPA, ponieważ rozpuszczają się nawet do 15 minut,rozpieszczając bogactwem naturalnych olejków i delikatnym aromatem. Kulki i babeczki zawierają aż 20% odżywczego masła shea, które jeszcze w wannie nawilży Twoją skórę, pozostawiając na niej nietłustą, jedwabistą warstwę.

 • Muffinki maślane na 6...

  Maślane Muffinki są po brzegi wypełnione odżywczymi dla skóry składnikami, dlatego można ich używać nawet podczas sześciu kąpieli.

  Bomb Cosmetics Muffinki bardzo delikatnie uwalniają kremową, gęstą pianę, w której ukrywają się naturalne masełka kakaowe i shea. 

 • Sole do kąpieli i bąbelki

  Ciesz się kosmetykami ręcznie wytwarzanymi z naturalnych składników. Wybierz sól do kąpieli lub kąpiel z bąbelkami z kosmetykami marki Bomb Cosmetics UK.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji